האתר עודכן בתאריך 18/11/2020
שכחתי סיסמה משתמש חדש כניסה
shadow shadow shadow shadow shadow shadow
שערי המטבעות היציגים מיום 12-10-2018 לפי בנק ישראל
דולר ארה''ב 3.628
יורו 4.2036
לירה שטרלינג 4.7965
ין יפני ( 100*) 3.2312
הוצאת עו"ד משה טרם בע"מ

הוצאת עו"ד משה טרם בע"מ מתמחה במתן פתרונות תוכנה ייעודיים לקהל עורכי הדין, בתי משפט, משפטנים ורואי החשבון.

ההוצאה נוסדה על ידי עורך דין משה טרם (M.Sc.(Phys.) B.Sc.(Math.) B.A.(Law ב-1991 ( התאגדה כחברה ב – 2001 ), "המשערכת" הידועה והוותיקה בדוס, עם צאתה לקהל הרחב של עורכי הדין ורואי החשבון, קבעה סטנדרטים חדשים בהפקת חישובים משפטיים, יישומם של הכללים המשפטיים השונים במבנה המתמטי הנכון, והצגת ביצוע המשימה החישובית ותוצאותיה למשתמש.

עם המעבר לחלונות, פותחו והוכנסו לשימוש "המשערכת 32" שהיא תוכנה מורחבת לחישובים משפטיים מכל הסוגים, "דרור 32" שהיא תוכנה לניהול חשבונות חד צידית, "ניהול 32" שהיא תוכנה לניהול משרד עורכי דין ו"אנפה 32" שהיא תוכנה לניהול תיקי הוצאה לפועל, וכן ממשק העברת וקליטת נתונים מול לשכות ההוצאה לפועל, וממשק העברת וקליטת נתונים מול בתי המשפט וממשקים נוספים.

בשנים האחרונות פותחה תוכנת "היכל המשפט", תוך ראיית הצורך למתן פתרון כולל ואחיד, משולב ומושכל, תוך שימת דגש על טכנולוגיות חדשות ודרישות חדשות ומעודכנות, תוך הרחבת יכולות השימוש בפונקציות הניהול. כיום ניתן לנהל בכל רמה שהיא מסגרות של לקוחות /תיקים כולל תכנוני מסכים ושדות אישיים המותאמים לכל לקוח וכולל מערכת לניהול ותכנון זמן, ניהול וארגון מסמכים, ניהול ותכנון מסכים, ניהול זמן, משימות, תזכורות, שאילתות, ניהול חיובים, הנהלת חשבונות, טפסים, ממשקי העברת נתונים אלקטרונים ללשכות ההוצאה לפועל ובתי המשפט, דוחות ועוד…

את זכות השימוש בתוכנת "היכל המשפט" ניתן לרכוש גם בנגזרות חלקיות המקבילות ל"משערכת 32", "אנפה 32", "דרור 32" וכו'. הנגזרות בנויות מרכיבים שונים, אשר מותאמים למשרד ולצרכיו המיוחדים ,עם דגש מיוחד בנושא ההדרכה וההטמעה של התוכנות, צוות העובדים הינו מיומן, מקצועי, אדיב ויעיל. הצוות משקיע את מירב מרצו, בשמירה על מעמד מוביל ומציג הישגים מתמשכים בתחום איכות המוצרים ושירות הלקוחות.

"היכל המשפט" ונגזרותיה כאמור, נמצאות כיום בשימושם היומי של אלפי עורכי דין, כל בתי המשפט בישראל, כל הפרקליטויות בישראל, מרבית חברות הביטוח, בנקים ומוסדות שונים.

כלל הפתרונות ייעודיים, מוכחים ומצויינים, ומכוונים במיוחד לקהל היעד – קרי בעיקר עורכי דין, וכולם גם יחד משולבים זה בזה באופן שמספק פתרון שלם לעורך הדין. ההוצאה מתמחה גם בהתאמת הצרכים המיוחדים של לקוחותיה לשימוש בתוכנות הללו.
מבזקי YNET
חישוב הצמדה למדד המחירים לצרכן
נתונים יסודיים לחישוב
  1. ש"ח
  1. ש"ח